Adidas Adidas Copa Glorto II în IE1155 Pantofi negri negru

Produs indisponibil ;(

Vă prezentăm Adidas Copa Gloro II în pantofii de fotbal IEI1155 într -o culoare neagră clasică, care va satisface cu siguranță așteptările fiecărui pasionat de fotbal interior. Acest model combină tehnologiile moderne și stilul tradițional, oferind condiții excelente pentru joc.

Partea superioară din piele naturală de înaltă calitate garantează nu numai senzația excelentă a mingii, ci și durabilitatea și confortul purtării. Datorită acestuia, veți fi sigur că fiecare contact cu mingea va fi precis, ceea ce va permite un control mai bun asupra jocului.

Talpa in (hol) a fost proiectată pentru adeziune și stabilitate optimă pe suprafețele interioare, ceea ce este crucial în timpul frazelor dinamice și acțiunilor rapide. Acest model aparține liniei iconice de polițist, care a fost recunoscută printre jucători de ani buni, oferind stil clasic și de înaltă calitate.

Copa Gloro II în pantofi au un fermoar din dantelă, care vă permite să potriviți perfect piciorul, iar culorile lor elegante negre îi fac să se potrivească cu fiecare stil sportiv. Aceasta este o alegere excelentă pentru jucătorii intermediari și ambițioși care apreciază confortul și eficiența pe teren.

NU SĂ SĂ SĂ PĂSTRAȚI! Alege Adidas Copa Gloro II în pantofii de fotbal IEI1155 și câștigă un avantaj pe gazonul interior!

  • Codul producătorului: IE1155
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele naturala
  • Închideți: dantelat
  • Culoare: negru
  • Model: Adidas Copa Gloro II în pantofi de fotbal

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|