PG1 PG1 Adidași cu pană la modă Bej Jaliyah
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: PG1 Adidași cu pană la modă Bej Jaliyah
Descoperiți o eleganță și un confort extraordinar în pantofii sport bej Jaliyah cu pană de la PG1. Acești pantofi sport clasici combină stilul modern și funcționalitatea, datorită combinației dintre material textil și piele ecologică, ceea ce îi face o alegere ideală pentru utilizarea de zi cu zi.
Modelul Jaliyah este siret, ceea ce permite o potrivire perfecta la picior si asigura stabilitate in orice situatie. În plus, înălțimea panei de 6 cm ridică ușor silueta, adăugând lejeritate și eleganță. Adidașii ajung până la gleznă, făcându-i perfecti pentru o varietate de stiluri - de la casual la mai elegant.
Branțul din material moale garantează un confort excepțional în timpul activităților de zi cu zi, care este de neprețuit în zilele intense și pline de provocări. Un avantaj suplimentar este culoarea bej unică, care se încadrează perfect în tendințele actuale, iar accentele metalice le conferă un caracter original.
Adidașii Jaliyah sunt alegerea perfectă pentru femeile care apreciază o combinație de confort, stil și detalii la modă. Atunci când alegeți mărimea potrivită, merită să folosiți tabelul de mărimi pentru a le maximiza potențialul. Comozi, eleganti si versatili - acesti pantofi vor deveni cu siguranta elementul tau preferat din garderoba ta!
- Producător: PG1
- Categorii conexe: femei > Femei > Sport > Pantofi PG1
- înălțimea tocului (cm): 6 cm
- Înălțimea axului (cm): 6,5 cm
- Înălțimea călcâiului / platformei: 6
- Închideți: dantelat
- Tipul călcâiului: Coturn
- Înălțimea arborelui: 6,5 cm
- Material branț: țesătură
- Material exterior: piele artificiala
- Încălzire: Nu
- Caracteristici suplimentare: metalic
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: bej
- Înălţime: scăzut
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.