Vices New Collection Vices New Collection Adidași legați cu o panglică roz

Produs indisponibil ;(

Vă prezentăm cea mai recentă propunere de la Vices New Collection - adidași roz legați cu o panglică, care sunt combinația perfectă de stil și confort. Acești adidași jos, din piele ecologică, se potrivesc perfect cu ultimele tendințe ale modei, iar designul lor universal îi face să se potrivească cu multe stiluri.

Adidașii au un vârf rotund, care le adaugă lejeritate și farmec de fetiță. Înălțimea tocului este de 3 cm, ceea ce garantează confort atunci când este purtat și în același timp ridică subtil silueta. Inserția din material textil asigură ventilație și confort adecvat, ceea ce le face perfecte pentru utilizarea de zi cu zi, atât pentru seturi casual, cât și pentru seturi mai elegante.

Culoarea roz a acestor adidași va adăuga un pic de prospețime și energie garderobei tale. Din cauza lipsei de modele, acești pantofi se potrivesc cu diverse stiluri. Indiferent de ocazie, adidașii Vices New Collection vor atrage cu siguranță atenția și te vor face să te simți special.

Alege adidași roz legați cu o panglică din Vices New Collection și descoperă un nou nivel de confort și stil!

  • Material branț: Țesătură
  • Înălţime: scăzut
  • Nasul: Rundă
  • Model dominant: fără model
  • Material exterior: piele artificiala
  • Culoare: roz
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3.0

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|