Marquiz Marquiz Adidași legați galben

Produs indisponibil ;(

Descoperă bucuria de a purta adidași Marquiz unici într-o culoare galben intens, care va însufleți orice stil. Acești pantofi sport joasă sunt proiectați pentru confort și stil, făcându-i perfecti atât pentru ținutele de zi cu zi, cât și pentru cele mai casual.

Realizați din țesătură de înaltă calitate, adidașii Marquiz nu sunt doar durabili, ci și foarte confortabili, făcându-i perfecti pentru a fi purtati ore lungi. Varful rotund adauga lejeritate si libertate, iar platforma inalta de 3 cm ridica usor silueta, care este deosebit de apreciata in stilurile de vara.

Fără model, într-o nuanță frumoasă de galben cu accente subtile de aur, acești adidași se vor potrivi cu ușurință într-o varietate de ținute. De la blugi la fuste, Marquiz îți oferă posibilități nelimitate de a crea look-uri la modă.

Nu mai aștepta - alege adidașii Marquiz și adaugă un pic de culoare garderobei tale!

  • Material branț: Țesătură
  • Înălţime: scăzut
  • Nasul: Rundă
  • Model dominant: fără model
  • Material exterior: Țesătură
  • Culoare: galben, auriu
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3.0
  • Caracteristici suplimentare: lipsa

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|