Inna marka Adidași negri cu motiv din piele de șarpe de la Ellen negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Adidași negri cu motiv din piele de șarpe de la Ellen negru
Descoperă stilul și confortul cu pantofii negri Lillian, un succes în acest sezon! Acești adidași clasici cu talpă groasă de culoare neagră se remarcă nu numai prin designul lor elegant, ci și printr-un motiv unic care imită pielea de șarpe plasat pe spatele căptușelii. În plus, știfturile subtile de pe lateral adaugă caracter și un aspect modern.
Tenisii Lillian sunt perfecti ca o completare a stilurilor de vara, asortandu-se la diverse tinute - de la casual la mai elegant. Numerotarea lor standard va ușura potrivirea, trebuie doar să urmați dimensiunea dvs.
Confectionati din piele ecologica, adidasii se caracterizeaza printr-o talpa de cauciuc, iar interiorul incaltamintei este captusit cu o tesatura placuta, care asigura confort chiar si atunci cand sunt purtati toata ziua. Varful rotund si partea superioara joasa garanteaza confort, iar inaltimea platformei de 4 cm va adauga o usoara crestere.
Nu mai astepta! Alege moda si confort in acelasi timp. Adidașii negri Lillian într-o cutie originală sunt o alegere perfectă pentru fiecare femeie care prețuiește stilul și accesoriile unice din garderoba ei. Mergeți la cumpărături și adăugați-le în colecția dvs. astăzi!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Adidași > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: metalic
- Colectie: Primavara vara
- Culoare: negru
- Culoarea talpii: alb
- Material unic: Gumă
- Material branț: țesătură
- Material exterior: piele artificiala
- Model: CC-19
- Nasul: rundă
- Înălţime: scăzut
- Model dominant: fără model
- Închideți: dantelat
- Încălzire: Nu
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.