Inna marka Adidași negri eleganți pentru femei LV99P-1 alb negru

Produs indisponibil ;(

Adidașii eleganti de damă LV99P-1 sunt o alegere excelentă pentru femeile care apreciază atât un aspect la modă, cât și confortul la purtare. Confecționați din piele ecologică într-o combinație elegantă de alb și negru, acești adidași se vor descurca de minune într-o varietate de stiluri, de la casual la mai elegant.

Degetul lor inferior și cel rotund garantează confort în timpul utilizării pe tot parcursul zilei, iar închiderea cu șireturi asigură o potrivire perfectă pe picior. Datorită tălpii sintetice, care are 2 cm înălțime, adidașii sunt ușori și flexibili, ceea ce vă permite să vă mișcați liber.

Adidașii eleganti LV99P-1 din colecția KeeShoes sunt alegerea perfectă pentru fiecare femeie modernă care dorește să îmbine confortul cu eleganța. Acești pantofi universali vor adăuga caracter oricărui stil și vor fi un partener perfect de zi cu zi, atât la serviciu, cât și în timpul liber. Ambalate inițial în cutia producătorului, sunt și o idee grozavă de cadou.

  • Colectie: KeeShoes
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Culoare: alb , negru
  • Material unic: sintetic
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele artificiala
  • Nasul: rundă
  • Înălţime: scăzut
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 2.0
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: dantelat

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|