Vinceza Vinceza Botine din piele intoarsa ajurata, cu carina maro decupata
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Vinceza Botine din piele intoarsa ajurata, cu carina maro decupata
Descoperă stilul de primăvară-vară cu botinele maro ajurate Carine de la Vinceza! Aceste cizme unice încântă cu o parte superioară din piele ecologică decorată cu un model ajurat care se potrivește perfect cu diverse stiluri. Datorita fermoarului practic din lateral, incaltarea si scoaterea pantofilor devine extrem de usoara, iar calcaiul rigidizat garanteaza stabilitate si confort la purtare.
Au un branț din piele ecologică care asigură confortul picioarelor tale chiar și atunci când sunt purtate o perioadă lungă de timp. Un toc bloc inalt de 4 cm adauga eleganta, iar varful rotund face ca cizmele nu doar stilate, ci si functionale. Înălțimea superioară de 10 cm le face perfecte pentru diverse stiluri - de la casual la elegant.
Botinele Carine sunt un must-have pentru sezonul viitor! Alege-ti marimea in functie de masa si bucura-te de confort si stil unic. Comanda astăzi și completează-ți colecția de modă!
- Producător: Vinceza
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Vinceza
- Culoare: Maro
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Încălzire: Nu
- Tipul călcâiului: bloc
- Lățimea arborelui: 10
- Înălțimea arborelui: 10
- Înălțimea călcâiului / platformei: 4
- Caracteristici suplimentare: ajurat
- Colectie: KeeShoes
- Material unic: sintetic
- Nasul: rundă
- Înălţime: pentru glezna
- Model dominant: fără model
- Închideți: pe lacăt
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.