Jezzi Botine izolate lacuite Jezzi W JEZ369 negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Botine izolate lacuite Jezzi W JEZ369 negru
Va prezentam cizmele lacuite izolate Jezzi W JEZ369 intr-o culoare neagra eleganta, care vor fi o completare perfecta pentru orice stil de iarna si toamna. Acești pantofi unici de la marca Jezzi combină cea mai înaltă calitate, designul la modă și confortul la purtare.
Aceste cizme au un model inalt, care nu numai ca adauga caracter, dar ofera si protectie adecvata impotriva frigului. Datorită căptușelii izolate din material textil, picioarele tale se vor simți confortabil chiar și în zilele cele mai reci. Fermoarul și șireturile facilitează încălțarea și ajustarea pantofilor la nevoile tale individuale.
Partea exterioară a cizmelor este din piele ecologică lacuită, ceea ce le conferă un aspect elegant și le face excepțional de ușor de curățat. Tocul plat înalt de 5 cm asigură stabilitate și confort în timpul purtării, iar vârful rotund adaugă un stil nonșalant.
Datorită culorii negre universale, botinele Jezzi W JEZ369 se potrivesc perfect cu diverse stiluri, atât casual, cât și mai elegante. Alegând aceste cizme, alegi un aspect la modă și un confort de neegalat.
Nu ezita și completează-ți garderoba de iarnă cu aceste cizme frumoase și practice, care cu siguranță vor deveni încălțămintea ta preferată pentru zilele mai reci!
- Producător: Jezzi
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Jezzi
- Culoare: negru
- Material branț: țesătură
- Înălțimea călcâiului / platformei: 5
- Model dominant: fără model
- Caracteristici suplimentare: lacuit
- Colectie: KeeShoes
- Culoarea talpii: negru
- Material exterior: piele artificiala
- Model: Cizme lacuite calde
- Nasul: rundă
- Încălzire: da
- Tipul călcâiului: toc plat
- Înălţime: pentru glezna
- Închideți: pe lacăt , dantelat
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.