Inna marka Botine negre decorate cu sclipici Emidio negru

Produs indisponibil ;(

Botinele negre decorate cu sclipici Emidio sunt o alegere perfectă pentru femeile care caută încălțăminte elegantă și stilată, care va adăuga caracter oricărui stil. Confectionate din piele ecologica de inalta calitate, aceste botine nu sunt doar atractive din punct de vedere vizual, ci si functionale. Materialul de încălzire le face perfecte pentru zilele mai reci, asigurând confort și confort de purtare.

Croiala lor modernă, cu vârf rotund, le face să se potrivească cu multe ținute diferite - atât casual, cât și mai formale. Un avantaj in plus este fermoarul practic, care face ca incaltarea si scoaterea pantofilor sa fie rapid si usor.

Botinele negre Emidio au o înălțime la gleznă și un toc plat de 4 cm, ceea ce garantează stabilitate și confort atunci când sunt purtate toată ziua. Lățimea feței este de 14 cm, ceea ce le face să se potrivească cu diverse tipuri de picioare. Designul lor minimalist fără modele se potrivește perfect tendințelor actuale de modă.

Aceste botine sunt un must-have în garderoba oricărei femei stilate. Completați-vă stilurile de toamnă și primăvară cu încălțăminte adecvată care vă va oferi încredere în sine și eleganță. În ambalajul original al producătorului, cizmele Emidio negre vor fi și o idee grozavă de cadou pentru o persoană dragă. Alege calitatea si stilul unic - alege azi botine negre decorate cu sclipici Emidio!

  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Colectie: Toamnă primăvară
  • Culoare: negru
  • Culoarea talpii: negru
  • Material unic: Plastic
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele artificiala
  • Model: Botine M677 decorate cu sclipici
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: da
  • Lățimea arborelui: 14
  • Înălţime: pentru glezna
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt
  • Tipul călcâiului: toc plat

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|