Inna marka Botine negre din piele de căprioară LBS2551 negru

Produs indisponibil ;(

Cizmele stiletto din piele intoarsa neagra LBS2551 sunt alegerea perfecta pentru fiecare femeie care vrea sa adauge eleganta stilului sau. Confectionati din piele intoarsa ecologica, acesti pantofi imbina designul modern si confortul la purtare. Un toc inalt de 10 cm face ca picioarele sa para mai subtiri iar silueta capata o forma frumoasa.

Botinele se caracterizează printr-un decor subtil pe spatele căptușelii, care atrage privirea și adaugă un caracter unic întregului stil. Au fermoar practic, care le face mai ușor de pus și scos, iar vârful ascuțit le conferă o eleganță clasică.

Datorită materialului sintetic al tălpii, cizmele LBS2551 nu sunt doar atractive din punct de vedere vizual, ci și durabile și rezistente la diferite condiții meteorologice. În ciuda lipsei izolației, datorită inserției din material textil, ne putem bucura de confortul purtării pentru o lungă perioadă de timp.

Perfecte pentru coafat atât la ocazii speciale, cât și pentru ținutele de zi cu zi, botinele negre cu toc LBS2551 vor deveni cu siguranță o pereche preferată din colecția ta. Fiecare femeie ar trebui să le aibă în garderoba ei pentru a se simți încrezătoare și elegantă în orice moment! Ambalajul original al producătorului sub forma unei cutii elegante îl face și o idee grozavă de cadou.

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material unic: sintetic
  • Material branț: Țesătură
  • Material exterior: Piele ecologică de capră
  • Încălzire: Nu
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Nasul: Spitz
  • Tipul călcâiului: pin
  • Înălţime: pentru glezna
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 10.0
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|
|