WS1

WS1 Cizme ajurate, cu fermoar, cu un lanț Chantelle maro

Produs indisponibil ;(

Descoperă eleganța și confortul cu botine ajurate cu fermoar și lanț, Chantelle maro de la WS1! Aceste cizme unice de damă sunt realizate din piele de căprioară ecologică de înaltă calitate, care arată grozav într-un model ajurat, adăugând un pic de eleganță oricărui stil.

Prinși cu fermoar practic pe partea superioară, acești pantofi eleganți sunt ușor de pus și de scos. Un accent interesant este un lanț decorativ care le evidențiază designul modern, în timp ce călcâiul rigid oferă suport suplimentar piciorului.

Talpa înaltă de 2 cm și tocul plat garantează confort pe tot parcursul zilei, iar branțul moale din piele ecologică face din fiecare moment în aceste cizme o plăcere. Perfect pentru zilele reci, modelul ajurat nu numai că arată elegant, dar oferă și o ventilație adecvată.

Cizmele sunt disponibile in diverse marimi (de la 36 la 41), iar numerotarea lor tipica face mai usoara alegerea marimii potrivite. Confortabile și la modă, perfecte pentru toamnă și iarnă, vor completa cu succes orice garderobă. Nu uitați să vedeți și celelalte modele ale noastre!

Investește în stilul și confortul tău cu botinele Chantelle - este o alegere care te va încânta cu siguranță!

  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: maro
  • Material de talpă: sintetic
  • Material branț: piele ecologica
  • Material exterior: piele ecologica piele intoarsa
  • Încălzire: NU
  • Tip de toc: toc plat
  • Lățimea superioară: 13
  • Înălțimea superioară: 17.5
  • Înălțimea tocului/platformei: 4
  • Caracteristici suplimentare: ajurata , lanţ
  • Nosek: rundă
  • Înălţime: de glezna
  • Model dominant: nici un model
  • Închizătoare: pe lacăt
  • Înălțimea tocului (cm): 4
  • Înălțimea superioară (cm): 17,5 cm
  • Lățimea superioară (cm): 13 cm
  • Platformă / Talpă (cm): 2
  • Codul producatorului: D7929 KHAKI

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|