Jezzi Cizme calde de dama neagra de piele intoarsa Jezzi negru

Produs indisponibil ;(

Descoperă cizme unice de damă, negre, din piele intoarsă, de la renumitul brand Jezzi, care se potrivesc perfect cu cele mai recente tendințe de modă. Aceste cizme elegante sunt un element indispensabil al fiecărei garderobe, combinând eleganța cu confortul.

Partea superioară din piele ecologică de înaltă calitate le conferă un aspect luxos, iar căptușeala și branțul sunt izolate cu blană plăcută, asigurând confort chiar și în zilele mai reci. Fermoarul ușurează încărcarea, ceea ce face ca aceste cizme nu doar frumoase, ci și funcționale.

Modelul Jezzi se remarcă printr-o înălțime superioară care ajunge până la genunchi (aprox. 39 cm) și un toc bloc stabil de 5,5 cm, care asigură confort pe tot parcursul zilei. Talpa sintetica garanteaza durabilitate si aderenta buna pe diverse suprafete, iar varful rotund adauga un caracter clasic.

Cizmele sunt disponibile în mărimi standard, ceea ce facilitează alegerea mărimii potrivite. Întregul set este ambalat în cutia originală a producătorului, iar produsul este acoperit de o garanție de 24 de luni, ceea ce confirmă calitatea sa înaltă.

Alege eleganța și confortul alegând cizme negre Jezzi de damă din piele intoarsă - perfecte pentru a crea stiluri pentru orice ocazie.

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material unic: sintetic
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 5.5
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material branț: alte
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: da
  • Tipul călcâiului: bloc
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|