Sergio Leone Sergio Leone Cizme calde Jodhpur maro

Produs indisponibil ;(

Cizmele chelsea maro de la renumitul brand Sergio Leone sunt un must-have pentru fiecare femeie care vrea să îmbine confortul cu un look la modă. Realizați din piele ecologică de înaltă calitate, acești pantofi eleganti nu numai că arată grozav, ci sunt și ecologici.

Interiorul izolat al cizmelor oferă o protecție excelentă împotriva frigului, făcându-le o alegere ideală pentru zilele reci. Înălțimea superioară de 11 cm și lățimea superioară de 24 cm le fac ușor de pus și scos - închiderea cu slip-on adaugă practic și confort.

Un avantaj suplimentar al acestor cizme sunt decorațiunile subtile sub formă de strasuri, care le conferă un caracter elegant și casual. Degetul rotund și călcâiul moale, încorporat, asigură o purtare confortabilă pe tot parcursul zilei.

Cu toc de 6,5 cm, cizmele subliniaza perfect silueta, iar talpa lor sintetica cu banda de rulare asigura stabilitate pe diverse suprafete. Indiferent de ocazie, aceste botine elegante, dar zilnice, vor fi o alegere perfectă pentru orice ocazie.

Datorită combinației de nuanțe de maro și bej, botinele Sergio Leone se pot potrivi cu ușurință într-o varietate de stiluri, atât în ​​seturi de zi cu zi, cât și în seturi mai elegante. Nu aștepta, adaugă-i în colecția ta de pantofi și bucură-te nu doar de un pas la modă, ci și confortabil în sezonul de toamnă și iarnă!

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: maro, bej
  • Material unic: sintetic
  • Material exterior: piele artificiala
  • Nasul: rundă
  • Tipul călcâiului: post
  • Lățimea arborelui: 24
  • Închideți: un alt , aluneca pe
  • Înălțimea arborelui: 11
  • Caracteristici suplimentare: jeturi
  • Încălzire: da
  • Înălţime: pentru glezna
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 6.5
  • Model dominant: fără model
  • Material branț: alte

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|