PG1 PG1 Cizme Călduțe Piele Maro Estil

Produs indisponibil ;(

Va prezentam Ghete izolate din piele PG1 intr-o culoare eleganta maro, care sunt alegerea perfecta pentru toate femeile care pretuiesc un stil la moda si confortabil. Aceste cizme clasice sunt confectionate cu grija din piele ecologica, ceea ce nu numai ca le face stilate, dar le face si prietenoase cu mediul.

Cizmele sunt prevazute cu fermoar practic pe toata lungimea fetei, ceea ce le face usor de pus si scos. Un toc plat de 2,5 cm inaltime asigura stabilitate in timpul activitatilor de zi cu zi, iar captuseala interioara din blana placuta garanteaza confortul la purtare, chiar si in zilele mai reci. Inaltimea superioara de 37,5 cm si latimea de 18,5 cm fac ca ghetele sa se potriveasca perfect piciorului, subliniind linia acestuia.

Cizmele PG1 se potrivesc perfect cu fustele lungi sau rochiile, devenind o completare atrăgătoare pentru orice stil. Datorită croielii lor clasice, vor fi o completare perfectă atât pentru seturile casual, cât și pentru cele elegante.

Atunci când alegeți o mărime, vă rugăm să urmați tabelul furnizat, iar numerotarea sugerată este tipică, ceea ce va face mai ușor să faceți alegerea corectă. Modelul este disponibil în lățimea G, ceea ce oferă un confort suplimentar pentru picioare.

Comanda astazi aceste cizme stilate si practice care ii vor incanta pe toata lumea prin aspectul si confortul lor! Ambalajul original al producătorului sub formă de cutie le va face un cadou perfect pentru o persoană dragă.

  • Înălțimea axului (cm): 37,5 cm
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: Maro
  • Material exterior: piele artificiala
  • Model: cizme
  • Încălzire: da
  • Tipul călcâiului: toc plat
  • Lățimea arborelui: 18.5
  • Corpolenţă: G.
  • Înălțimea arborelui: 37.5
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 2.5
  • Model dominant: fără model
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material branț: țesătură
  • Nasul: rundă
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|