Inna marka Cizme Chelsea dama piele intoarsa 8565 negre negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 1 - 4 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme Chelsea dama piele intoarsa 8565 negre negru
Descoperiți eleganța și confortul în cizmele Chelsea de piele 8565 de damă în negru. Aceste botine stilate, din piele intoarsa ecologica, ofera nu doar un aspect unic, ci si confort la purtare.
Partea superioară joasă le face perfecte pentru orice anotimp, iar căptușeala din spumă sporește și mai mult confortul. Interiorul pantofilor este finisat cu piele naturala, care garanteaza placere chiar si atunci cand sunt purtati o perioada indelungata. Un fermoar practic pe interior îl face mai ușor de pus, în timp ce fermoarul exterior decorativ cu franjuri adaugă un stil unic.
Cu un toc plat de 2 cm inaltime, aceste cizme Chelsea sunt perfecte pentru stilul de zi cu zi, asigurand in acelasi timp stabilitate si confort. Alege ghetele Chelsea negre 8565 și bucură-te de un aspect la modă și de confort pe tot parcursul zilei! Perfect pentru femeile care apreciază stilul și caracterul practic într-unul.
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Tipul călcâiului: Toc plat
- Model dominant: fără model
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Culoare: negru
- Înălțimea călcâiului / platformei: 2.0
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.