Inna marka Cizme cu toc înalt cu știfturi Ferox Black negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme cu toc înalt cu știfturi Ferox Black negru
Botinele cu toc înalt cu împânzire Ferox Black sunt o alegere perfectă pentru femeile care caută încălțăminte elegantă și confortabilă de zi cu zi. Confectionate din piele ecologica de calitate superioara, aceste botine negre incanta cu un caracter rock, care este subliniat de numeroasele crampoane argintii si bretele cu catarame. Un toc lat de 6,5 cm asigură stabilitate și confort la purtare, perfect atât pentru călătorii de serviciu, cât și pentru călătorii de weekend.
Fermoarul practic din interior face ca încălțarea și scoaterea pantofilor să fie rapid și ușor. În plus, blana interioară oferă căldură și confort, făcând aceste cizme o alegere ideală pentru zilele mai reci. Degetul migdalat și stâlpul solid le conferă un aspect elegant, care se potrivește bine cu diverse stiluri.
Botinele Ferox Black sunt alegerea perfectă pentru o femeie modernă care vrea să iasă în evidență din mulțime. Culoarea lor universală neagră și modelul neted le fac să se potrivească cu multe ținute, de la blugi la rochii. Alege aceste cizme dacă vrei să îmbini moda cu confortul și cauți încălțăminte care să-ți pună în valoare stilul individual. Fiecare pereche este ambalată în cutia originală a producătorului, ceea ce le face și o idee grozavă de cadou.
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Culoare: negru
- Nasul: migdale
- Caracteristici suplimentare: jeturi
- Colectie: KeeShoes
- Material branț: țesătură
- Material exterior: piele artificiala
- Model: Cizme cu toc inalt cu crampoane Ferox
- Încălzire: da
- Tipul călcâiului: post
- Corpolenţă: G.
- Înălţime: pentru glezna
- Înălțimea călcâiului / platformei: 6.5
- Model dominant: fără model
- Închideți: pe lacăt
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.