Inna marka

Cizme cu toc înalt din piele întoarsă Y-002 negru

Produs indisponibil ;(

Botinele cu toc inalt din piele intoarsa neagra Y-002 sunt o alegere perfecta pentru femeile care apreciaza eleganta si confort. Acești pantofi stilați sunt fabricați din piele intoarsa de înaltă calitate, ceea ce le oferă un aspect luxos și îi face să se potrivească perfect cu multe stiluri. Culoarea lor clasică neagră le face universale și ușor de combinat atât cu ținutele de zi cu zi, cât și cu cele mai formale.

Botinele Y-002 se disting nu numai prin estetică, ci și prin caracterul practic. Au un fermoar lateral convenabil care permite o punere rapidă și ușoară. Tocul mic, înalt de 3,5 centimetri, îmbină perfect eleganța și confortul, permițând purtarea pe termen lung fără senzația de oboseală a picioarelor.

Interiorul pantofilor este finisat cu material textil, ceea ce asigura o experienta placuta de mers. Un avantaj suplimentar este vârful rotund, care adaugă subtilitate și face cizmele extrem de confortabile. Datorită pielii de căprioară ecologică, cizmele nu sunt doar stilate, ci și ecologice.

Botinele negre cu toc Y-002 sunt soluția perfectă pentru zilele mai reci și vor completa perfect orice stil. Complet cu ambalajul original al producătorului, acești pantofi unici vor fi un cadou grozav pentru orice iubitor de accesorii la modă. Alege botinele Y-002 și simți-te confortabil și elegant în fiecare zi!

  • Înălţime: de glezna
  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material de talpă: sintetic
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Culoare talpă: negru
  • Material branț: Țesătură
  • Material exterior: Piele de piele intoarsa ecologica
  • Nosek: Rundă
  • Încălzire: NU
  • Tip de toc: toc plat
  • Înălțimea tocului/platformei: 3.5
  • Model dominant: nici un model
  • Închizătoare: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|