Inna marka Cizme de cowboy izolate Belda negre negru

Produs indisponibil ;(

Cizmele de cowboy izolate Belda negre sunt alegerea perfecta pentru iubitorii tendintelor modei care doresc sa combine stilul cu confortul. Realizate din piele ecologica, arata extrem de elegant datorita modelelor subtile brodate care le dau un caracter unic.

Aceste cizme de cowboy sunt o optiune perfecta pentru zilele mai reci, datorita interiorului izolat captusit cu material placut la atingere, care garanteaza confortul la purtare. Modelul Belda ajunge deasupra gleznei, ceea ce îl face perfect pentru coafatul de toamnă și iarnă, iar tocul plat de 4 cm asigură stabilitate și confort în timpul purtării de zi cu zi.

Cizmele sunt disponibile în numere standard de la 36 la 41, iar fermoarul îl face ușor de pus și scos rapid. Talpa din cauciuc negru este rezistentă și se potrivește perfect cu întregul, oferind pantofilor un aspect modern.

Datorită designului lor minimalist, cizmele de cowboy Belda vor fi o completare perfectă atât pentru ținutele casual, cât și pentru cele mai elegante. În cutia originală a producătorului, sunt o idee de cadou perfectă pentru o persoană dragă sau ca un răsfăț pentru tine. Îmbogățiți-vă garderoba cu acest model unic și bucurați-vă de stil și confort la fiecare pas!

  • Caracteristici suplimentare: broderie
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Culoarea talpii: negru
  • Material unic: gumă
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele artificiala
  • Model: 0H1805-8
  • Nasul: spitz
  • Încălzire: da
  • Tipul călcâiului: toc plat
  • Înălţime: pentru glezna
  • Închideți: pe lacăt
  • Corpolenţă: G.
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 4
  • Model dominant: fără model
  • Codul producătorului: BM129429

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|