Inna marka Cizme de damă Barella din piele de căprioară maro pe stâlp roșu
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme de damă Barella din piele de căprioară maro pe stâlp roșu
Botinele Barella cu toc înalt într-o nuanță de visiniu sunt alegerea perfectă pentru femeile care prețuiesc stilul și confortul. Confectionata din piele intoarsa ecologica, incaltamintea combina eleganta cu designul modern si se remarca printr-un accent indraznet de piele de sarpe.
Aceste cizme atrăgătoare au fost concepute pentru zilele mai reci, datorită izolației delicate care asigură confort termic. Modelul Z1128 are un deget de migdale clasic, care ii subliniaza si mai mult caracterul feminin. Cu o inaltime de glezna de 23 cm si un toc de 10 cm, aceste cizme modeleaza perfect silueta, adaugand incredere in sine fiecarui posesor.
Un avantaj suplimentar îl reprezintă fermoarele, care atât decorează, cât și fac mai ușoară încălțarea pantofilor. Cizmele sunt disponibile in marimile de la 36 la 41, in numerotare standard, ceea ce iti permite sa selectezi cu usurinta marimea potrivita.
Cauți încălțăminte care să completeze stilul tău de toamnă? Botinele burgundy de la Barella vor fi o alegere perfectă, îmbinând un aspect la modă cu caracterul practic. Nu ezita și adaugă-le în colecția ta!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Colectie: Toamnă iarnă
- Culoare: roșu
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: Plastic
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Model: Z1128
- Nasul: migdale
- Încălzire: da
- Tipul călcâiului: post
- Înălţime: pentru glezna
- Înălțimea călcâiului / platformei: 10
- Model dominant: fără model
- Închideți: pe lacăt
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.