Inna marka Cizme de dama cu lanturi Negre Lannera negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme de dama cu lanturi Negre Lannera negru
Ghetele de damă cu lanțuri Black Lannera sunt o alegere distinctă și îndrăzneață pentru fiecare femeie care apreciază stilul și confortul unic. Acești pantofi eleganți și rebeli se potrivesc perfect atmosferei urbane, rock, oferind în același timp confort și durabilitate pentru utilizarea de zi cu zi.
Confectionate din piele ecologica de inalta calitate, aceste cizme sunt rezistente si prietenoase cu mediul. Proiectate pentru femeile dinamice, combină confortul de utilizare cu un aspect unic. Șiretul permite pantofilor să se potrivească perfect pe picior, iar un fermoar suplimentar facilitează încărcarea și scoaterea rapidă a acestora.
Caracterul unic al ghetelor Lanner este subliniat de bretele decorative cu lanțuri, care conferă pantofilor un aspect caracteristic, ușor rebel. Tocul plat combinat cu o platforma solida asigura confort si stabilitate pe tot parcursul zilei, ceea ce ii face pantofi perfecti atat pentru o plimbare prin oras, cat si pentru seara.
Un călcâi rigid și un branț din piele ecologică garantează confort maxim în utilizare. In plus, datorita dimensiunilor atent asortate (de la 36 la 41) si latimei fetei, aceste cizme vor functiona perfect pe diverse tipuri de picioare, asigurand o potrivire perfecta.
Producătorul a avut grijă de fiecare detaliu, oferind un produs cu o estetică înaltă, practic și la modă. Ghetele de damă cu lanțuri Black de la Lanner sunt încălțăminte care se vor potrivi perfect în colecția de toamnă/iarna, răspunzând nevoilor femeilor moderne care pun preț pe originalitate și calitate.
În categoria „Femei » Femei » Ghete”, aceste cizme și-au găsit locul cu un motiv - sunt sinonime cu stil, confort și modernitate. Culoarea neagra si lipsa modelelor dominante fac ca ghetele sa fie usor de asortat cu diverse stiluri, oferind versatilitate si eleganta in orice situatie.
Livrarea se face in ambalajul original al producatorului, ceea ce garanteaza siguranta produsului in timpul transportului. Pentru cei interesați, există și un video de prezentare a cizmelor în acțiune, care vă permite să cunoașteți mai bine produsul înainte de a cumpăra.
Ghete de damă cu lanțuri Black Lannera este alegerea perfectă pentru fiecare femeie care caută pantofi care combină stilul, confortul și calitatea. Este mai mult decât încălțăminte - este o expresie a personalității și o alegere conștientă în lumea modei.
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Înălțimea călcâiului / platformei: 5.0
- înălțimea tocului (cm): 5
- Platformă / Talpă (cm): 3,5
- Înălțimea axului (cm): 36
- Lățimea axului (cm): 14
- Caracteristici suplimentare: lanţ
- Colectie: Toamnă iarnă
- Culoare: negru
- Culoare spot: negru
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: Gumă
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele artificiala
- Nasul: rundă
- Încălzire: Nu
- Tipul călcâiului: toc plat
- Model dominant: fără model
- Închideți: pe lacăt , dantelat
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.