Sergio Leone Cizme de damă din piele neagră izolată cu blană de la Sergio Leone negru

Produs indisponibil ;(

Cizmele de femei negre izolate din piele cu blană de la Sergio Leone este alegerea perfectă pentru femeile care apreciază confortul și un aspect la modă. Fabricate din piele naturală de înaltă calitate, aceste cizme elegante se încântă cu simplitatea și universalitatea lor.

Culoarea lor neagră îi face să se potrivească cu multe stiluri, atât casual, cât și mai elegante. Înălțimea superiorului de 20 cm înseamnă că acestea aderă perfect la picior, asigurând stabilizarea optimă, iar izolarea cu blană vă va permite să vă bucurați de căldură chiar și în zilele mai răcoroase.

Fixarea pentru un glisor facilitează punerea și îndepărtarea pantofilor, iar o pană confortabilă de 35 cm înaltă face ca fiecare pas ușor și plăcut. Un nas rotund și o talpă netedă din plastic completează întregul, oferind stil și comoditate în fiecare zi.

Cizmele Sergio Leone nu sunt doar o alegere la modă, ci și practică, datorită utilizării materialelor care asigură utilizarea pe termen lung. Setul include o cutie originală, ceea ce le face o idee de cadou excelentă.

Nu ratați oportunitatea de a vă îmbogăți colecția de încălțăminte cu aceste cizme elegante, izolate, care se potrivesc perfect cu cele mai recente tendințe. Aceasta este o combinație perfectă de eleganță, confort și funcționalitate care vă vor plăcea cu siguranță!

  • Codul producătorului: BT338-SB/NU
  • Culoare: negru
  • Material branț: țesătură
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: da
  • Tipul călcâiului: coturn
  • Lățimea arborelui: 28
  • Înălțimea arborelui: 20
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 3.5
  • Caracteristici suplimentare: blană
  • Material exterior: piele naturala
  • Înălţime: pentru glezna
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|