BUGO BUGO Cizme de damă pe toc Cizme de cowboy negre Nutriso negru

Produs indisponibil ;(

Descopera stilul si confortul unic cu cizmele de cowboy negre de dama marca BUGO. Aceste cizme elegante combină designul unic al cizmelor de cowboy cu tendințele moderne, ceea ce le face o alegere perfectă pentru orice anotimp. Datorită universalității lor, se potrivesc perfect atât în ​​stilul de toamnă, cât și în cel de vară.

Cizmele sunt confectionate din piele intoarsa ecologica de inalta calitate, ceea ce le confera un aspect elegant si durabilitate. Un vârf confortabil, rotund și un toc bloc înalt de 7 cm le fac confortabile de purtat și, în același timp, adaugă șic oricărei ținute. În plus, fermoarul facilitează încălțarea și scoaterea pantofilor.

Înălțimea de 12 cm a gleznelor subliniază suplețea picioarelor, iar culoarea neagră le face să se potrivească cu multe stiluri diferite. Merită să fiți atenți la detalii precum talpa sintetică, care asigură proprietăți anti-alunecare și confort în timpul utilizării.

Cizmele de cowboy de la BUGO nu sunt doar un accesoriu la modă, ci și o alegere practică pentru femeile care prețuiesc stilul și confortul. Nu ezita și oferă-ți un pic de lux alegând aceste botine, care cu siguranță vor deveni elementul tău preferat din garderoba ta! Atunci când alegeți mărimea, urmați tabelul de mărimi disponibil pentru a vă bucura pe deplin de confort.

  • Material branț: piele artificiala
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Tipul călcâiului: post
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material unic: sintetic
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: Nu
  • Înălţime: pentru glezna
  • Înălțimea axului (cm): 12.0
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 7
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt
  • Înălțimea arborelui: 12

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|