SHELOVET Cizme de damă Shelovet din piele intoarsa pe un stâlp înalt negru

Produs indisponibil ;(

Eleganță combinată cu confort: Botine de damă din piele intoarsa de la SHELOVET

Cauți încălțăminte care să îmbine perfect eleganța clasică cu confortul practic de zi cu zi? Botinele cu toc înalt de piele de piele Shelovet sunt o propunere care vă va încânta atât cu aspectul, cât și prin confortul purtării. Negru, universal și stilat - de aceea pot deveni elementul tău preferat al ținutei de toamnă sau iarnă.

Producătorul SHELOVET, pentru femeile care prețuiesc nu doar aspectul la modă, ci și calitatea manoperei, a creat pantofi care vor fi perfecti pentru multe situații. De la un look lejer lejer, la sărbători elegante, la o petrecere de seară energică - cu această încălțăminte îți poți adapta cu ușurință look-ul la circumstanțe.

Captuseala incaltamintei este 100% imitatie de piele intoarsa, ceea ce face ca cizmele sa arate luxoase si in acelasi timp accesibile ca pret. Contorul de călcâi este încorporat și rigidizat, ceea ce oferă piciorului un sprijin adecvat și siguranță în timpul mersului. Talpa din plastic de înaltă calitate, cu o benzi de rulare distinctă, previne alunecarea și adaugă încredere la fiecare pas.

Înălțimea stâlpului este de aproximativ 9,5 cm, dar datorită platformei ascunse de 2 cm înălțime, călcâiul devine mult mai stabil și mai confortabil de utilizat. Aceasta este o opțiune excelentă pentru femeile care doresc să adauge câțiva centimetri înălțime fără a sacrifica confortul. Cizmele sunt și izolate, ceea ce reprezintă un avantaj imens în zilele mai reci. Materialul interior, adică 100% textile, asigură confortul termic al piciorului și este plăcut la atingere.

Calitatea și aspectul cizmelor Shelovet sunt confirmate de ambalajul original al producătorului. Inchiderea cu fermoar asigura incaltarea si scoaterea usoara si rapida a pantofilor. Varful pantofului este rotund, ceea ce ii subliniaza caracterul clasic si se potriveste cu diverse stiluri.

Cizmele SHELOVET, din colecția KeeShoes, combină designul atemporal cu manoperă modernă. Materialul exterior, adică pielea ecologică de căprioară, nu este doar estetic, ci și ușor de întreținut. Lipsa unui model dominant face din aceste cizme un accesoriu universal care se va potrivi cu ușurință în orice concept de modă.

Alegand incaltamintea SHELOVET, alegi un produs care va satisface asteptarile celor mai pretentiosi utilizatori. Fie pentru o plimbare de-a lungul unui bulevard auriu de toamna sau pentru o intalnire de afaceri - botinele din piele intoarsa iti vor garanta nu numai un aspect grozav, ci si fiabilitate pe care te poti baza in fiecare zi.

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material unic: sintetic
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: da
  • Tipul călcâiului: post
  • Lățimea arborelui: 28
  • Înălțimea arborelui: 18
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 9.5
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Înălţime: pentru glezna
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|