CheBello Cizme De Piele Pe O Platformă Cu Fermoar Cu Lacăt Decorativ CheBello 4517 Negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme De Piele Pe O Platformă Cu Fermoar Cu Lacăt Decorativ CheBello 4517 Negru
Oferim cizme de piele pe platforma Chebello 4517 într -o culoare neagră elegantă, care combină perfect stilul și confortul. Fabricate din piele naturală de înaltă calitate, aceste cizme nu sunt numai durabile, dar și atractive din punct de vedere vizual. Set pe o platformă stabilă cu o înălțime de 4,5 cm, acestea oferă confort chiar și în timpul unei purtări lungi.
Cizmele sunt fixate cu un fermoar și, în plus, dantelate, ceea ce permite potrivirea individuală a piciorului. Lască decorativă din spatele pantofului introduce un accent interesant, distingând acest model de celălalt. Căptușeala izolată dintr -o lamă de încălțăminte le face perfecte pentru zile mai răcoroase, oferind o căldură plăcută.
Modelul Chebello 4517 are un nas rotund, iar lățimea superioară este de 9,5 cm, ceea ce se traduce prin purtând confort. În plus, acești pantofi au o înălțime a celor 15,5 cm superiori, ceea ce le oferă un personaj unic și îi face să se îmbine perfect cu diverse stilizări.
Nu numai funcționalitatea, ci și un aspect la modă face ca aceste cizme să fie o alegere excelentă pentru femeile moderne și elegante. Pentru a vă asigura că alegeți dimensiunea potrivită, vă încurajăm să citiți tabelul de dimensiuni.
Nu ratați ocazia de a vă îmbogăți garderoba cu acest model unic! Bucurați -vă de stilul și confortul pe care îl oferă cizmele de piele de pe platforma Chebello.
- Producător: CheBello
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi CheBello
- Lățimea axului (cm): 9,5
- Înălțimea axului (cm): 15,5
- Codul producătorului: 4517 NEGRU
- Culoare: negru
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: material
- Material exterior: piele naturala
- Nasul: rundă
- Încălzire: da
- Înălţime: pentru glezna
- Model dominant: fără model
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Material branț: țesătură
- Model: Ghete din piele pe platformă
- Tipul călcâiului: toc plat
- Înălțimea călcâiului / platformei: 4.5
- Închideți: pe lacăt , dantelat
- Platformă / Talpă (cm): 4,5
- înălțimea tocului (cm): 3,5 - 5 cm
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.