Inna marka Cizme deschise roz pe toc înalt 238-8 negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 7 - 10 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme deschise roz pe toc înalt 238-8 negru
Botinele roz ajurate pe un stiletto 238-8 în negru sunt o alegere perfectă pentru femeile care doresc să adauge eleganță și clasă stilului lor de zi cu zi. Fabricate din piele de căprioară ecologică de înaltă calitate, aceste cizme combină designul la modă și confortul la purtare.
Modelul ajurat nu numai că atrage privirea, dar oferă și o respirabilitate excelentă, ceea ce le face o alegere perfectă pentru zilele mai calde. Datorită cataramei, încălțămintea se adaptează cu ușurință la picior, iar tocul stiletto de 12 centimetri prelungește subtil picioarele și subliniază silueta.
Cizmele sunt înalte la glezne, ceea ce le face atât elegante, cât și confortabile. Confectionate din materiale sintetice, sunt rezistente si usor de intretinut si sunt disponibile in plus in negru la moda, asa ca se potrivesc perfect cu o varietate de stiluri, de la rochii aerisite la pantaloni clasici.
Datorită stilului lor unic, botinele roz ajurate 238-8 vor deveni un element preferat al fiecărei garderobe. Confortabil, elegant și modern - alegerea perfectă pentru diverse ocazii. Comanda-le azi si evidentiaza-ti frumusetea!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material unic: sintetic
- Material branț: Piele artificiala
- Material exterior: Piele ecologică de capră
- Nasul: Nici o bucată de nas
- Încălzire: Nu
- Tipul călcâiului: Pin
- Înălţime: pentru glezna
- Înălțimea călcâiului / platformei: 12.0
- Model dominant: fără model
- Închideți: cataramă
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.