SHELOVET SHELOVET Cizme din piele de căprioară cu legătură negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 1 - 4 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: SHELOVET Cizme din piele de căprioară cu legătură negru
Descoperiți stilul și confortul unic cu cizmele de piele de căprioară SHELOVET cu șireturi în negru. Aceste cizme de damă elegante și înalte sunt alegerea perfectă pentru femeile care apreciază aspectul și funcționalitatea la modă. Realizate din piele intoarsa ecologica, sunt o alternativa excelenta pentru persoanele care prefera produsele vegane.
Croiala lor clasică peste genunchi nu numai că evidențiază silueta, ci oferă și protecție împotriva frigului și umezelii, făcându-le însoțitori perfecti în zilele de toamnă și iarnă. Șiretul decorativ le conferă un caracter rafinat, iar un toc plat de 3,5 cm le face extrem de confortabil de purtat în fiecare zi.
Datorită fermoarului și șiretului, punerea și scoaterea acestor cizme este rapidă și ușoară. Lățimea superioară de 26 cm și un toc moale oferă confort suplimentar și o potrivire perfectă pe picior. Talpa din plastic este netedă, ceea ce se traduce prin stabilitate și confort, iar branțul termoizolant menține picioarele calde chiar și în zilele cele mai reci.
Cizmele SHELOVET sunt un must-have în garderoba oricărei femei la modă. Se potrivesc cu multe stiluri - atât de zi cu zi, cât și puțin mai elegante. Perfecti pentru blugi, fuste sau rochii, sunt perfecti pentru diverse circumstante.
Alege cizmele de piele intoarsa SHELOVET cu cravate si combina stilul clasic cu designul modern!
- Producător: SHELOVET
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi SHELOVET
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material unic: sintetic
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Nasul: rundă
- Tipul călcâiului: toc plat
- Lățimea arborelui: 26
- Înălțimea arborelui: peste genunchi
- Închideți: dantelat , Lacăt
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Material branț: țesătură
- Încălzire: da
- Înălțimea călcâiului / platformei: 3.5
- Model dominant: fără model
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.