Inna marka Cizme negre cu toc înalt WS005 Negru

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și confortul cizmelor negre cu toc WS005 Black. Acești pantofi de damă cu toc înalt de 9 cm îmbină designul modern cu caracterul practic. Degetele superioare cu volane la modă și degetele conice le conferă un caracter unic, iar culoarea clasică neagră le face să se potrivească literalmente cu orice din garderoba ta.

Confectionate din piele intoarsa ecologica, cizmele ofera nu doar un aspect estetic, ci si confort la purtare datorita captuselii din spuma. Fermoarul lateral este o altă comoditate care face să puneți și să scoateți pantofii rapid și ușor.

Cizmele negre WS005 sunt perfecte pentru utilizarea de zi cu zi, iar izolația lor le face o alegere perfectă pentru zilele mai reci. Datorită modelului clasic neted și stilului la modă, acești pantofi pot fi purtați atât cu blugi, cât și cu rochii, creând combinații unice.

Nu mai aștepta - adaugă aceste botine extrem de universale în colecția ta, care cu siguranță vor deveni elementul tău preferat de styling de zi cu zi!

  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material unic: sintetic
  • Nasul: migdale
  • Tipul călcâiului: post
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 9
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material branț: alte
  • Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
  • Încălzire: da
  • Înălţime: pentru glezna
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|