Sergio Leone Cizme negre de muncitor din piele de dama pe platforma Sergio Leone negru

Produs indisponibil ;(

Faceți cunoștință cu lucrătorii femeilor din piele neagră de pe platforma de la renumitul brand Sergio Leone. Acești pantofi unici sunt propunerea perfectă pentru sezonul de toamnă-iarnă, combinând stilul și confortul într-unul singur.

Cizmele sunt confecționate din piele naturală de înaltă calitate, ceea ce garantează durabilitatea și aspectul elegant. Nasul rotund și construit -în călcâie asigură confortul, iar încălzirea îți face picioarele să se încălzească chiar și în cele mai reci zile.

Datorită platformei înalte de 4 cm și a unei talpă confortabilă cu o bandă de rulare, fiecare picior pe care l -ați setat va fi stabil și vă veți simți încrezător la fiecare pas. Lățimea superiorului de 26 cm și înălțimea superioară care ajunge la 14 cm se adaptează perfect la figură, subliniind avantajele feminine.

Cizmele Sergio Leone sunt o alegere excelentă în fiecare zi - se îmbină bine cu stilizări casual, dar vor completa cu succes combinații mai elegante. Cârligul cu fermoar și dantela suplimentară permit să se oprească rapid și confortabil.

Căutați încălțăminte la modă, practică și elegantă pentru zile mai răcoroase? Cizmele de piele neagră Sergio Leone Muncitorii sunt un succes! Ambalajul original al producătorului sub forma unei cutii estetice le face o idee de cadou excelentă. Îmbogățește -ți garderoba cu aceste cizme unice - perfectă pentru orice ocazie!

  • Codul producătorului: TR796-SB
  • Culoare: negru
  • Material branț: țesătură
  • Material exterior: piele naturala
  • Nasul: rundă
  • Încălzire: da
  • Tipul călcâiului: platformă
  • Lățimea arborelui: 26
  • Înălțimea arborelui: 14
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 5
  • Înălţime: pentru glezna
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: pe lacăt , dantelat

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|