Inna marka

Cizme negre din piele de căprioară JKD-52 Negre negru

Produs indisponibil ;(

Va prezentam botine elegante JKD-52 din piele intoarsa intr-o culoare neagra atemporala! Acești pantofi unici de damă se caracterizează printr-o croială simplă care se potrivește perfect stilului clasic. Cizmele sunt echipate cu o cataramă elegantă pe partea superioară, adăugându-le caracter. Perfecte pentru utilizarea de zi cu zi, vor merge bine în diverse stiluri, atât ținute casual, cât și ținute mai elegante.

Purtarea confortabilă este asigurată de un toc plat de 2,5 cm înălțime și un fermoar pe lateral care permite o îmbrăcare rapidă și ușoară. Realizate din piele intoarsa ecologica, botinele nu sunt doar estetice, ci si ecologice. Căptușeala din spumă și inserția din țesătură le fac extrem de confortabile, astfel încât să vă puteți bucura de ele toată ziua.

Botinele JKD-52 sunt o alegere excelentă pentru femeile care apreciază moda și confort. Cu ajutorul lor, vei crea multe stiluri de succes pentru orice ocazie. Adaugă-le în garderoba ta și descoperă versatilitatea lor!

  • Culoare: negru
  • Material exterior: Piele de piele intoarsa ecologica
  • Material branț: Țesătură
  • Înălţime: de glezna
  • Încălzire: NU
  • Înălțimea tocului/platformei: 2.5
  • Colectare: KeeShoes
  • Material de talpă: sintetic
  • Tip de toc: Toc plat
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Model dominant: nici un model
  • Nosek: Rundă
  • Închizătoare: pe lacăt

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|