Inna marka

Cizme negre legate cu o panglică negru

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și versatilitatea botinelor negre cu panglică de la marca Inna. Aceste botine de dama stilate, realizate din piele ecologica de inalta calitate, imbina designul modern cu confortul la purtare. Sunt perfecte atât pentru stilul de zi cu zi, cât și pentru ocazii speciale.

Cizmele se caracterizează printr-un toc plat de 5 cm înălțime, care asigură stabilitate și confort pe tot parcursul zilei. Datorită modelului lor minimalist, neted, se potrivesc perfect cu diverse ținute. Culoarea neagră le face șic și le face ușor de combinat cu alte articole de garderobă.

Legarea cu o panglică nu numai că subliniază stilul lor unic, dar permite și o potrivire perfectă la picior. Cu siguranță vor deveni un element inseparabil al colecției tale de încălțăminte. Alege aceste cizme pentru orice sezon și bucură-te de aspectul la modă și confortul purtării!

  • Material exterior: piele ecologica
  • Tip de toc: Toc plat
  • Model dominant: nici un model
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Culoare: negru
  • Înălțimea tocului/platformei: 5.0

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|