Inna marka Cizme peste genunchi cu tijă elastică Mokka gri maro
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 1 - 4 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Cizme peste genunchi cu tijă elastică Mokka gri maro
Descoperiți eleganța și confortul mușchetarilor de damă cu o căptușeală flexibilă în nuanțe de moka, gri și maro. Aceste cizme clasice sunt alegerea perfectă pentru femeile care apreciază stilul și confortul. Partea superioară realizată dintr-un material elastic, asemănător cu velurul, se potrivește perfect picioarelor, subliniind suplețea acestora.
Practicitatea cizmelor este sporită de cravata reglabilă la spate, care vă permite să ajustați circumferința căptușei la nevoile dumneavoastră individuale. Fie la plimbarile de zi cu zi, fie la iesiri mai elegante, fermoarul din interior usureaza incaltarea pantofilor, ceea ce ii face extrem de functionali.
Interiorul finisat cu blana delicata ofera caldura placuta in zilele mai reci, iar piele intoarsa ecologica de pe partea piciorului adauga clasa si sic. Tocul plat îi face pe muschetari confortabili și perfecti pentru purtarea pe tot parcursul zilei.
Lasa ca acesti muschetari sa devina un element indispensabil al garderobei tale! Designul lor universal și culorile discrete le fac să se potrivească perfect cu diverse stiluri. Alege eleganța și confortul, alege muschetarii cu căptușeală flexibilă!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Culoare: gri , maro, bej
- Model dominant: fără model
- Tipul călcâiului: Toc plat
- Material exterior: Piele ecologică de capră
- Încălzire: da
- Înălțimea arborelui: Deasupra genunchiului
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Material branț: alte
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.