Inna marka

Cizme scurte de ploaie cu cauciuc 608 negru

Produs indisponibil ;(

Iata o solutie perfecta pentru zilele ploioase - cizme scurte Wellington cu banda elastica 608 intr-o culoare neagra eleganta. Aceste cizme de ploaie elegante de damă sunt un must-have pentru toamnă și iarnă. Fabricate din cauciuc de înaltă calitate, oferă nu numai protecție optimă împotriva umezelii, ci și confort la purtare.

Datorită unui toc mic de 2 cm înălțime, aceste sandale sunt extrem de confortabile și stabile, ceea ce vă permite să le purtați ore lungi fără a vă simți obosit. Banda elastică largă care înconjoară partea superioară ușurează încălțarea pantofilor și, în același timp, le adaugă un caracter la modă.

Cizmele 608 Wellington au un vârf rotund care permite degetelor să se miște liber. La rândul său, inserția din material textil garantează plăcerea în utilizare. Designul lor minimalist, fără model, le face să se potrivească perfect cu o varietate de stiluri - de la casual la mai elegante.

Aceste cizme negre Wellington sunt alegerea perfecta pentru femeile active care nu se tem de ploaie. Alegeți confortul și stilul pentru fiecare zi ploioasă cu cizmele Wellington 608!

  • Material exterior: alte
  • Nosek: rundă
  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material de talpă: cauciuc
  • Material branț: stofa
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Încălzire: NU
  • Înălţime: de glezna
  • Înălțimea tocului/platformei: 2.0
  • Model dominant: nici un model
  • Închizătoare: alte , slip-on

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|