Inna marka Espadrile cu margele negre colorate H8-58 negru
Produs indisponibil ;(
- Coletul va fi trimis în termen 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpii de livrare în diferite țări
- Garanție de returnare a banilor
Vezi de asemenea
Detalii: Espadrile cu margele negre colorate H8-58 negru
Va prezentam espadrilele de dama slim H8-58 in culoarea neagra, care vor fi un element inseparabil al oricarui stil de vara. Realizați din pânză de înaltă calitate, acești pantofi combină confortul și eleganța. Finisajul de in al talpii si degetului adauga lejeritate si un caracter natural.
Varful pantofilor este decorat cu margele elegante, colorate, care atrag atentia si confera espadrilelor un accent unic, la moda. Croiala lor bine formata face ca piciorul sa arate exceptional de subtire, ceea ce va evidentia cu siguranta orice tinuta de vara.
Espadrilele au un toc plat de 1,5 cm, ceea ce le face extrem de confortabile si perfecte pentru purtarea de zi cu zi. Datorită închiderii cu slip-on, a le pune este o plăcere pură. Cu o culoare neagră neutră, aceste espadrile se vor potrivi perfect cu o varietate de stiluri, de la casual la mai elegante.
Alege confortul si stilul la moda in aceasta primavara si vara cu espadrilele H8-58 Black!
- Producător: Inna marka
- Categoriile conexe: femei > Femei > Espadrile > Pantofi Inna marka
- Model dominant: fără model
- Material exterior: Țesătură
- Material branț: alte
- Culoare: negru
- Închideți: aluneca pe
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Nasul: Rundă
- Înălțimea călcâiului / platformei: 1.5
Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.