Inna marka Ghete din piele de căprioară cu arcuri QQ660 Negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Ghete din piele de căprioară cu arcuri QQ660 Negru
Te invitam sa descoperi botinele din piele intoarsa QQ660 cu fundite intr-o culoare eleganta neagra, care sunt o alegere perfecta pentru fiecare femeie moderna. Acești pantofi unici sunt confecționați din piele de căprioară ecologică de înaltă calitate, ceea ce îi face nu numai stilați, ci și ecologici.
Aceste cizme se caracterizează printr-un toc plat înalt de 3 cm, care asigură o purtare confortabilă în fiecare zi. Înălțimea totală este de 16 cm, așa că se potrivesc perfect în diverse stiluri, atât casual, cât și mai elegante. Nasul rotund si decoratiunile jet le confera originalitate si un caracter modern.
Fermoarul practic vă permite să puneți și să scoateți cu ușurință pantofii, iar talpa sintetică asigură durabilitate și aderență bună pe diverse suprafețe. Lipsa izolației face ca cizmele să fie perfecte pentru primăvară și toamnă, iar designul lor minimalist le face un plus perfect pentru orice garderobă.
Fiecare pereche este ambalată în cutia originală a producătorului, ceea ce le face o idee grozavă de cadou. Nu ratați ocazia de a vă extinde colecția de încălțăminte cu aceste botine elegante și confortabile QQ660 - perfecte pentru femeile care apreciază moda și confortul într-una!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Caracteristici suplimentare: jeturi
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: negru
- Material unic: sintetic
- Material branț: alte
- Material exterior: Piele ecologică de capră
- Nasul: Rundă
- Încălzire: Nu
- Tipul călcâiului: Toc plat
- Înălţime: pentru glezna
- Înălțimea călcâiului / platformei: 3.0
- Model dominant: fără model
- Închideți: dantelat
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.