Vices Vices Ghete din piele de căprioară cu franjuri maro

Produs indisponibil ;(

Va prezentam botine maro din piele intoarsa cu franjuri de la Vices, care vor adauga un suflu de prospetime si stil garderobei dumneavoastra. Aceste cizme elegante combină perfect confortul și designul la modă, ceea ce le face o alegere perfectă pentru diverse ocazii.

Realizate din piele ecologică de înaltă calitate, acestea oferă nu doar un aspect estetic, ci și o durabilitate adecvată. Franjurile caracteristice le conferă un caracter unic, boho-chic, iar culoarea maro se potrivește perfect cu multe stiluri, de la casual la mai elegant.

Botinele Vices sunt așezate pe un toc bloc înalt de 10 cm, ceea ce asigură o stabilitate excelentă și confort de purtare pe tot parcursul zilei. Datorită acestui fapt, vă puteți deplasa liber în ele atât la serviciu, cât și în timpul excursiilor de weekend în oraș.

Datorita designului lor minimalist care nu introduce detalii inutile, aceste cizme pot fi usor combinate cu diverse articole vestimentare. Ei fac fiecare stil unic.

Nu mai astepta si imbogateste-ti colectia de incaltaminte cu botine maro de piele intoarsa cu franjuri de la Vices. Aceasta este alegerea perfectă pentru femeile care apreciază moda, confortul și stilul unic!

  • Culoare: maro, bej
  • Tipul călcâiului: Post
  • Model dominant: fără model
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material exterior: piele artificiala
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 10.0

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|