Inna marka Ghete negre cu lacuri PF276 Negre negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 1 - 4 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Ghete negre cu lacuri PF276 Negre negru
Va prezentam cizme bovver cu siret PF276 intr-o culoare clasica neagra. Aceste cizme de dama stilate si moderne imbina un design atemporal cu detalii originale, precum sireturile late si talpa solida cu protectie. Realizate din piele ecologica de inalta calitate, au un finisaj mat unic care cu siguranta va atrage atentia.
Perfecte pentru anotimpurile de tranziție, aceste cizme nu au izolație, ceea ce le face perfecte pentru zilele mai calde de primăvară sau toamnă. Varful rotund asigura confortul la purtare, iar tocul plat de 3 cm inalt garanteaza confort in timpul plimbarilor de zi cu zi.
Toate acestea fac din ghetele bovver PF276 o alegere perfecta pentru stilul casual, pe care le poti imbogati cu blugi sau rochii preferati. Datorită modelului neted, le puteți combina cu ușurință cu diverse articole de garderobă.
Nu mai aștepta și adaugă un pic de stil rock colecției tale de încălțăminte. Comanda astazi aceste botine unice, care cu siguranta vor deveni noul tau model preferat de zi cu zi!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Cizme > Pantofi Inna marka
- Material branț: Țesătură
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Model dominant: fără model
- Înălţime: pentru glezna
- Încălzire: Nu
- Nasul: Rundă
- Închideți: dantelat
- Înălțimea călcâiului / platformei: 3.0
- Colectie: Pantofi la modă
- Material unic: gumă
- Culoare: negru
- Tipul călcâiului: Toc plat
- Material exterior: alte
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.