Inna marka

Ghete roșii cu bandă elastică Pattera roşu

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și șic cu botinele roșii cu toc Pattera, care încântă atât prin stil, cât și prin confort. Acești pantofi unici sunt confecționați din piele de căprioară ecologică de înaltă calitate, ceea ce îi face să combine perfect un aspect la modă cu grija pentru mediu. Culoarea lor roșu intens adaugă încredere în sine și un caracter unic oricărui stil.

Cizmele Pattera sunt prinse cu fermoar practic, iar banda lor elastică laterală asigură o îmbrăcare confortabilă și o potrivire pe picior. Înălțimea pantofilor ajunge la 18 cm, ceea ce permite modelarea perfectă a siluetei. În plus, izolația îi face încălțăminte perfectă pentru zilele mai reci.

Un toc inalt de 7 cm inalt sub forma de stiletto subliniaza eleganta, iar varful ascutit ofera intregului look un aspect suplu. Datorită formei lor clasice fără modele, botinele Pattera se potrivesc perfect cu o varietate de stiluri - de la rochii elegante la blugi.

Lasă aceste botine să devină un element indispensabil al garderobei tale. Alege stil, confort si originalitate cu botinele Pattera, ambalate intr-o cutie eleganta de producator. Nu ezita și adaugă un pic de strălucire roșie look-ului tău de zi cu zi!

  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: roşu
  • Material branț: alte
  • Încălzire: Da
  • Corpolenţă: G
  • Închizătoare: pe lacăt
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Material exterior: piele ecologica piele intoarsa
  • Nosek: spitz
  • Tip de toc: pin
  • Înălţime: de glezna
  • Înălțimea tocului/platformei: 7
  • Model dominant: nici un model

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|