Goodin Goodin Loață de aur din piele de căprioară cu un lanț
Produs indisponibil ;(
- Coletul va fi trimis în termen 3 - 6 zile lucrătoare
- Verificați timpii de livrare în diferite țări
- Garanție de returnare a banilor
Vezi de asemenea
Detalii: Goodin Loață de aur din piele de căprioară cu un lanț
Descoperiți eleganța și confortul care oferă mochete Goodin într -o frumoasă culoare aurie. Fabricate din piele ecologică din piele de înaltă calitate, acești pantofi sunt combinația perfectă de clasici cu un stil modern. Decorate cu un lanț spectaculos, acestea sunt un complement perfect pentru orice stilizare, oferindu -i un personaj unic.
Goodin Mocasins oferă confort datorită inserției practice și a călcâiului moale, construit, ceea ce le face perfecte zilnic și pentru ocazii speciale. O inserție naturală din piele garantează confort la fiecare pas. O talpă de plastic durabilă, cu o bandă de rulare asigură stabilitatea pe o varietate de suprafețe, iar platforma de 3 cm adaugă eleganță fără a fi nevoie să poarte tocuri.
Aceste mochete de aur sunt o alegere excelentă pentru femeile care doresc să combine confortul cu un aspect la modă. Vor funcționa ca în stilizări cotidiene, casual și în circumstanțe mai formale. Alegeți mochetele Goodin pentru a vă sublinia individualitatea și stilul!
Produsul este disponibil în ambalajul original, ceea ce îl face o idee ideală de cadou pentru o persoană iubită. Investiți în eleganță și comoditate cu Goodin Mocasins!
- Producător: Goodin
- Categoriile conexe: femei > Femei > Mocasini > Pantofi Goodin
- Tipul călcâiului: Fără toc
- Caracteristici suplimentare: lanţ
- Codul producătorului: GD-FL755L.GO
- Culoare: de aur
- Material branț: piele naturala
- Material exterior: piele ecologica de piele intoarsa
- Nasul: rundă
- Înălțimea călcâiului / platformei: 3
Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.