Inna marka Mocasini cu toc patentat Hyett Black negru

Produs indisponibil ;(

Plăcile pictate de Black Hyett sunt alegerea perfectă pentru femeile care doresc să combine eleganța cu stilul de zi cu zi. Acești pantofi negri, confecționate din piele ecologică ecologică de înaltă calitate, se disting printr -o tăietură clasică, cu un nas rotunjit și un detaliu subtil sub forma unei catarame elegante.

Calcul barbular cu o înălțime de 8,5 cm adaugă slimitate, subliniind figura feminină, iar 1 cm din platformă asigură stabilitatea, care este extrem de importantă în zilele lungi la serviciu sau la întâlniri. Datorită modelului simplu și neted al mochetelor, vor funcționa atât în ​​stilizări elegante, cât și în aspect casual.

Un avantaj suplimentar este fermierul introdus, care garantează comoditatea achiziției și utilizării. Plăcile negre cu elemente de aur sunt un adevărat must-have pentru fiecare ocazie, iar designul lor unic va atrage atenția.

Hyett Black Loafers va onora cu siguranță orice stilizare pentru birou și pentru ieșiri de seară. Nu ezitați - faceți -vă acest plus la modă și simțiți -vă special!

  • Caracteristici suplimentare: lacuit , lanţ
  • Codul producătorului: BM192408
  • Culoare: negru
  • Culoare spot: de aur
  • Material branț: piele artificiala
  • Model: Mocasini lacuiti cu toc cu toc
  • Nasul: rundă
  • Tipul călcâiului: post
  • Închideți: aluneca pe
  • Material exterior: piele ecologica lacuita
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 8.5
  • Model dominant: fără model

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|