S.Barski Mocasini De Dama Brevet Cu Fundita S.Barski HY42-331A Negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 4 - 7 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Mocasini De Dama Brevet Cu Fundita S.Barski HY42-331A Negru
Prezentăm mochetele femeilor lăcuite cu un arc de S. Barski Hy42-331a într-o culoare neagră clasică, care se încântă cu eleganță și stil. Fabricate din piele ecologică de înaltă calitate, aceste mochete nu numai că arată grozav, dar se potrivesc perfect cu diverse stiluri - de la fiecare zi la zi la mai formale.
Medicizate într -o lactă plată cu o înălțime de 3 cm, acestea garantează un confort excepțional de purtare, ceea ce le face alegerea perfectă pentru întreaga zi. Un arc subtil plasat în față adaugă un farmec întreg, ceea ce le face un plus excelent la orice garderobă.
Atunci când alegeți dimensiunea potrivită, merită să vă familiarizați cu tabelul de mărime pentru a asigura o comoditate maximă. Mocasinele sunt disponibile la dimensiuni de la 36 la 41, ceea ce le face potrivite pentru multe femei. Nasul rotund subliniază tăierea lor clasică, iar talpa neagră din plastic asigură durabilitate și stabilitate.
Datorită ambalajelor originale, aceste mochete lăcuite vor fi, de asemenea, un cadou minunat. Produs ideal în primăvară și vară, combinând designul la modă cu funcționalitatea. Alegeți mochetele S. Barski și bucurați -vă de stil și confort în fiecare zi!
- Producător: S.Barski
- Categorii conexe: femei > Femei > Mocasini > Pantofi S.Barski
- Închideți: Alunecă
- Tipul călcâiului: Toc plat
- înălțimea tocului (cm): 3
- Caracteristici suplimentare: arc , lacuit
- Codul producătorului: HY42-331A NEGRU
- Culoare: negru
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: material
- Material branț: piele artificiala
- Material exterior: piele artificiala
- Model: Mocasini de dama
- Nasul: rundă
- Model dominant: fără model
- Înălțimea axului (cm): 5,5
- Încălzire: Nu
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.