Filippo Mocasini din piele Filippo 2588 piele intoarsa neagra negru

Produs indisponibil ;(

Mocasinii din piele Filippo 2588 de culoare neagră sunt o alegere ideală pentru femeile care caută o combinație de eleganță și confort în utilizarea de zi cu zi. Confecționați din piele de piele naturală de înaltă calitate, acești pantofi se disting nu numai prin prelucrarea atentă, ci și prin designul lor atemporal.

Mocasinii se caracterizează printr-un deget rotund, în formă de migdale, care le adaugă subtilitate și clasă. Un avantaj suplimentar sunt strasurile elegante care le dau un caracter la modă. O închidere convenabilă cu alunecare face ca încălțarea și scoaterea pantofilor să fie rapidă și fără probleme.

Interiorul mocasinilor este finisat cu piele naturala, ceea ce asigura o ventilatie adecvata si confort de purtare pe tot parcursul zilei. Talpa din plastic oferă o aderență excelentă, iar tocul plat de 2 cm înalt face mocasinii perfecti pentru coafarea de zi cu zi.

Mocasinii Filippo 2588 sunt un model universal perfect atat pentru munca cat si pentru timpul liber. Sunt o completare perfecta a multor tinute, iar culoarea lor clasica neagra le face sa se potriveasca cu totul. Alegând acești pantofi, câștigi nu doar un accesoriu elegant, ci și confort de zi cu zi. Cutia originală a producătorului inclusă îl face și o idee grozavă de cadou.

Alege confortul si eleganta cu mocasinii Filippo 2588 si bucura-te de fiecare pas!

  • Caracteristici suplimentare: jeturi
  • Nasul: rundă
  • Model dominant: fără model
  • Încălzire: Nu
  • Înălțimea arborelui: 6
  • Tipul călcâiului: toc plat
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material unic: sintetic
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele naturala
  • Model: 2588 002 piele intoarsa neagra
  • Corpolenţă: G.
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 2
  • Închideți: un alt , aluneca pe

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|