Vinceza

Vinceza Mocasini Lăcuiți Damă Platformă Cu Decor Jonett Negru

Produs indisponibil ;(

Va prezentam mocasini Vinceza eleganti si confortabili din colectia KeeShoes - alegerea perfecta pentru fiecare femeie moderna! Acești mocasini clasici, lacui, negri, sunt combinația perfectă de stil și confort. Fabricate din piele ecologică de înaltă calitate, oferă nu numai un aspect atractiv, ci și durabilitate.

Pe partea din față a pantofilor există o dungă sofisticată cu o emblemă în formă de triunghi și o inscripție subtilă, care le conferă un caracter unic. Așezați pe o platformă stabilă de 2,5 cm înălțime și un toc plat (4,5 cm), acești mocasini sunt perfecti atât pentru coafarea de zi cu zi, cât și pentru ocazii speciale.

Interiorul pantofilor este finisat cu piele naturala, ceea ce se traduce printr-un confort excelent la purtare pe tot parcursul zilei. Glisarea fără efort în interior îl face și mai ușor de utilizat, iar nasul rotund asigură libertatea degetelor.

Atunci când alegeți mărimea, vă recomandăm să acordați atenție tabelului de mărimi pentru a se potrivi perfect produsul pe picior. Mocasinii Vinceza nu sunt doar un plus frumos pentru garderoba ta, ci și o propunere ideală pentru femeile care apreciază confortul și stilul.

Nu aștepta și adaugă-le în colecția ta astăzi!

  • Încălzire: NU
  • Tip de toc: Toc plat
  • Înălțimea tocului (cm): 4,5 cm
  • Înălțimea superioară (cm): 6 cm
  • Caracteristici suplimentare: lăcuit
  • Colectare: KeeShoes
  • Culoare: negru
  • Material de talpă: sintetic
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele ecologica
  • Înălțimea tocului/platformei: 4.5
  • Închizătoare: alte , slip-on
  • Nosek: rundă
  • Model dominant: nici un model
  • Platformă / Talpă (cm): 2,5

Vă mulțumim că ați adăugat comentariul dvs.

|