Inna marka Mocasini negri cu catarama Laurel negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 5 - 8 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Mocasini negri cu catarama Laurel negru
Descoperiți eleganța și confortul în fiecare situație cu mocasini negri cu cataramă Laurel. Acești pantofi unici, din piele de plastic și organică de înaltă calitate, combină designul modern cu un stil clasic. Nasul lor de migdale și o cataramă elegantă pe față le oferă un personaj unic.
Datorită structurii inserate, mochetele Laurel nu sunt numai elegante, ci și practice - ideale pentru a pune rapid fiecare situație. Stilurile lor joase le fac să se încadreze perfect în diverse stilizări, atât casual, cât și mai elegante. Cu o înălțime a călcâiului de doar 3 cm, acești pantofi oferă confort pe parcursul zilei, iar culoarea neagră și designul minimalist îi fac să se potrivească cu multe seturi de modă.
Plăcile negre cu o cataramă sunt, de asemenea, o propunere pentru sezonul de primăvară și vară, ceea ce le face un plus ideal pentru lunile următoare. Este demn de remarcat faptul că acești pantofi sunt disponibili în numerotare standard, ceea ce facilitează alegerea dimensiunii potrivite.
Investiți în laurel mocasins și bucurați -vă nu numai de un aspect la modă, ci și cu confortul și practicul pe care îl oferă. Fiecare pereche este livrată în cutia originală, ceea ce le face o idee de cadou excelentă. Alegeți stilul și comoditatea la cel mai înalt nivel!
- Producător: Inna marka
- Categorii conexe: femei > Femei > Mocasini > Pantofi Inna marka
- Încălzire: Nu
- Înălţime: Scăzut
- Caracteristici suplimentare: lanţ
- Codul producătorului: BM192926
- Colectie: Primavara vara
- Culoare: negru
- Culoarea talpii: negru
- Material unic: Plastic
- Material exterior: piele artificiala
- Model: 2666-1
- Nasul: migdale
- Model dominant: fără model
- Închideți: ['alunecă']
- Material branț: piele artificiala
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.