Polbut Polbut Pantofi casual bărbați JOK31 roșu
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 10 - 13 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Polbut Pantofi casual bărbați JOK31 roșu
**Polbut Pantofi casual pentru bărbați JOK31 - Roșu**
Căutați pantofii de zi cu zi perfecti care combină stilul, confortul și calitatea? Faceți cunoștință cu modelul JOK31 de la Polbut - pantofi casual pentru bărbați într-o culoare roșie încântătoare.
Realizați în întregime din piele naturală de cea mai înaltă calitate, acești pantofi oferă nu doar un aspect elegant, ci și o ventilație excelentă datorită perforației ajurate. Găurile mici nu numai că facilitează circulația aerului în interiorul pantofilor, dar le oferă și un stil unic.
Extrem de funcționali, pantofii cu șireturi permit reglarea delicată a lățimii, ceea ce îi face să se potrivească perfect cu forma piciorului. Forma lor simplă și modelată le face potrivite pentru majoritatea bărbaților și se potrivesc perfect cu diverse stiluri - atât pantaloni din denim, cât și din material textil. Sunt perfecte pentru utilizarea de zi cu zi, la serviciu și în timpul călătoriilor de weekend.
Modelul JOK31 nu este doar estetic, ci și confortabil. Datorită pielii moale, pantofii devin aproape o a doua piele, ceea ce îi face confortabil de purtat toată ziua. Sunt extrem de usoare si deci imperceptibile pe picioare, ceea ce le face o alegere ideala chiar si pentru cei mai pretentiosi utilizatori.
Caracteristicile cheie ale modelului:
- **Producător:** Polbut
- **Material exterior:** Piele naturală
- **Material branț:** Piele naturală
- **Material tălpii:** Sintetic
- **Inaltime toc/platforma:** 2,0 cm
- **Închidere:** dantelat
- **Culoare rosie
- **Sezonalitate:** Pe tot parcursul anului
Designul elegant și materialele de înaltă calitate vor face din Polbut JOK31 un element indispensabil al garderobei tale. Alegeți calitate și stil – alegeți Polbut!
- Producător: Polbut
- Categorii conexe: Bărbați > a bărbaților > Încălțăminte > Pantofi Polbut
- Material unic: sintetic
- Material branț: piele naturala
- Material exterior: piele naturala
- Nasul: rundă
- Corpolenţă: G.
- Înălțimea călcâiului / platformei: 2.0
- Model dominant: fără model
- Închideți: dantelat
- Caracteristici suplimentare: lipsa
- Colectie: KeeShoes
- Culoare: roșu
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.