Filippo Pantofi cu pană de damă din piele neagră Filippo DP6352 negru
Produs indisponibil ;(
- Expedierea va fi trimisă în interior 3 - 6 zile lucrătoare
- Verificați timpul de livrare în diferite țări
- Garanție de rambursare
Vezi și
Detalii: Pantofi cu pană de damă din piele neagră Filippo DP6352 negru
Vă prezentăm pantofi de piele pentru femei pe o pană neagră de la renumitul brand Filippo - modelul DP6352. Acesta este un succes absolut al sezonului, care combină perfect eleganța cu confortul.
Acești adidași unici se încântă cu simplitatea și funcționalitatea lor, ceea ce le face un complement perfect atât pentru stilizările de zi cu zi, cât și pentru cele sportive. Panoul decorativ ridicat de 5 cm oferă o stabilitate suplimentară și prelungește optic picioarele, iar grosimea talcei de 2 cm oferă confort la fiecare pas.
Interiorul jumătății -dar a fost finisat cu atenție cu piele ecologică, iar talpa pielii naturale garantează un confort ridicat. Acest model se distinge printr -un fermoar din dantelă și un nas rotund, ceea ce îi conferă un personaj clasic. În plus, suprafața lăcuită le oferă un aspect la modă, perfect pentru zilele de primăvară și toamnă.
Pantofii din piele neagră din Filippo sunt un must-have la fiecare garderobă feminină. Sunt disponibile într -o dimensiune standard, astfel încât să puteți alege cu ușurință dimensiunea dvs. cea mai frecvent purtată. Nu ratați ocazia de a vă îmbogăți colecția de încălțăminte cu acest model elegant în ambalajul original!
Investiți în confort și aspect la modă cu panourile Filippo - creați -vă stilizările preferate, cu siguranță că veți arăta întotdeauna minunat!
- Producător: Filippo
- Categorii conexe: femei > Femei > Încălțăminte > Pantofi Filippo
- Caracteristici suplimentare: lacuit
- Codul producătorului: PAW553
- Material exterior: piele naturala
- Înălțimea călcâiului / platformei: 5
- Închideți: dantelat
- Culoare: negru
- Material branț: piele naturala
- Nasul: rundă
- Model dominant: fără model
Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.