Vinceza Vinceza Pantofi de damă din piele lăcuită cu toc joasă Albreide negru

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și confortul într-unul dintre cele mai noi modele de pantofi marca Vinceza - pantofi cu toc lacet în negru Albreide. Aceasta este o alegere perfectă pentru femeile care doresc să combine stilul cu confortul de zi cu zi.

Acești pantofi frumoși se remarcă printr-un toc în oglindă înalt de 4,5 cm, ceea ce îi face nu doar practici, ci și extrem de eleganti. Vârful rotunjit și o curea delicată cu un lanț decorativ le adaugă subtilitate și clasă, făcându-le complementul perfect pentru orice stil de primăvară.

Brantul din piele naturala asigura confortul la purtare, iar pielea ecologica lacuita de la exterior le ofera un aspect la moda. Datorită închiderii cu slip-on, încălțarea și scoaterea pantofilor este rapidă și convenabilă.

Disponibili in diverse marimi, de la 36 la 41, acesti pantofi sunt perfecti pentru fiecare femeie care apreciaza moda si confort. Asigurați-vă că utilizați tabelul de mărimi atunci când alegeți mărimea pentru a găsi potrivirea perfectă.

Cauți pantofi care să adauge caracter ținutelor tale? Pantofii cu toc mic pentru damă Vinceza sunt o alegere perfectă care îți va pune în valoare stilul pentru orice ocazie. Nu așteptați - comandați astăzi!

  • Tipul călcâiului: bloc
  • Caracteristici suplimentare: lacuit , lanţ
  • Culoare: negru
  • Culoarea talpii: negru
  • Material unic: material
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele ecologica lacuita
  • Model: Pantofi lăcuiți cu toc mic
  • Nasul: rundă
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: aluneca pe
  • Codul producătorului: 58299 BK PT
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 4.5
  • înălțimea tocului (cm): 4,5
  • Încălzire: Nu

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|