Filippo Pantofi din piele Filippo DP008 / 20 Nv bleumarin albastru marin

Produs indisponibil ;(

Descoperiți eleganța și confortul oferit de pantofii din piele Filippo DP008/20 Nv într-o frumoasă culoare bleumarin. Acești pantofi unici, proiectați pentru femeia modernă, combină stilul clasic cu funcționalitatea de zi cu zi. Datorită pielii naturale din care sunt realizate atât materialele exterioare, cât și interiorul, poți fi sigur că te concentrezi pe calitate și confort înalte.

Înălțimea tocului de 2 cm și platforma de 1,5 cm înălțime asigură stabilitate și confort la purtare, ceea ce le face perfecte pentru coafarea de zi cu zi. Degetul rotund și lățimea G sunt avantaje suplimentare care garantează o potrivire adecvată la picior. Designul ajurat face ca acești pantofi să nu fie doar practici, ci și la modă.

Tălpile albe combinate cu bleumarin creează un întreg armonios care va completa perfect orice garderobă. Datorită închiderii cu șireturi, le poți ajusta cu ușurință la nevoile tale. Brantul și căptușeala din piele asigură confort în timpul purtării pe tot parcursul zilei, iar lipsa izolației suplimentare face din pantofi o alegere ideală pentru zilele de primăvară și vară.

Nu așteptați! Folosește codul de reducere MAJ și bucură-te de o reducere de 15% la acești pantofi extraordinari. Investește în confortul și stilul tău cu Filippo DP008/20 Nv - o alegere care te va încânta la fiecare pas!

  • Încălzire: Nu
  • Înălțimea arborelui: 6
  • Caracteristici suplimentare: ajurat , lipsa
  • Culoare: Marina
  • Culoarea talpii: alb
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele naturala
  • Model: DP008 / 20 NV Marinei, DP008 / 20
  • Nasul: rundă
  • Corpolenţă: G.
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 0.5
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: dantelat

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|