Filippo Pantofi Filippo DP752 / 19 Si Silver argint

Produs indisponibil ;(

Pantofii Filippo DP752/19 Si Silver sunt o propunere elegantă pentru femeile care apreciază o combinație de stil și confort de zi cu zi. Confecționați din piele naturală de înaltă calitate, acești pantofi argintii atrag atenția prin finisajul ajurat și metalic, potrivindu-se perfect cu tendințele actuale.

Acest model se caracterizează printr-o înălțime de 4 cm, iar o înălțime de pană de 6,5 cm oferă suport și confort adecvat picioarelor. Pantofii au un vârf în formă de migdale, ceea ce le subliniază și mai mult designul unic. Interiorul pantofilor este căptușit cu piele ecologică, iar branțul din piele naturală garantează confort în timpul purtării.

Talpa din plastic este durabilă și flexibilă, ceea ce o face ideală pentru utilizarea de zi cu zi. Datorită lățimii G, pantofii se potrivesc perfect piciorului. Modelul DP752/19 Si Silver este disponibil intr-o cutie eleganta, ceea ce il face o alegere excelenta ca cadou.

Vă încurajăm să utilizați codul de reducere MAJ, care vă va permite să obțineți o reducere de 15% la achiziționarea acestor pantofi unici. Alege eleganta si confortul cu brandul Filippo!

  • Încălzire: Nu
  • Înălțimea arborelui: 4 cm
  • Tipul călcâiului: coturn
  • Caracteristici suplimentare: ajurat , metalic
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: argint
  • Material unic: sintetic
  • Material branț: piele naturala
  • Material exterior: piele naturala
  • Model: DP752 / 19 SI Argintiu
  • Corpolenţă: G.
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 6.5
  • Nasul: rundă
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: un alt , aluneca pe

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|