Inna marka Pantofi lacuiti bordeaux Flover roșu

Produs indisponibil ;(

Aceștia sunt pantofi Flover de culoare visiniu care încântă prin stilul lor unic! Acești pantofi eleganți sunt confecționați din piele ecologică lacuită într-o nuanță profundă de visiniu, ceea ce îi face o completare perfectă pentru orice stil.

O fundă fermecătoare și strasurile subtile care strălucesc în razele soarelui, atrăgând atenția, le adaugă farmecului. Datorită numerotării standard și disponibilității în mărimi de la 36 la 41, le puteți ajusta cu ușurință la piciorul dvs.

Modelul Flover nu este doar frumos, ci și confortabil. Pantofii se caracterizeaza printr-un toc mic de 2 cm, ceea ce ii face perfecti pentru utilizarea de zi cu zi. În plus, nasul rotund și designul slip-on asigură confort atunci când sunt purtate.

Talpa din plastic nu este doar durabilă, ci și ușoară, ceea ce face ca acești pantofi să fie perfecti pentru plimbări lungi. Interiorul încălțămintei este finisat cu piele ecologică, care este prietenoasă cu piciorul și îi asigură o ventilație adecvată.

Pantofii bordeaux Flover sunt o alegere excelentă pentru femeile care apreciază aspectul și confortul la modă. Cu siguranță vor deveni un element preferat al multor stiluri, atât casual, cât și mai elegante. Nu rata șansa de a adăuga un pic de strălucire garderobei tale!

  • Încălzire: Nu
  • Înălţime: Scăzut
  • Caracteristici suplimentare: arc , lacuit
  • Colectie: KeeShoes
  • Culoare: roșu
  • Culoarea talpii: negru
  • Material unic: Plastic
  • Material branț: piele artificiala
  • Material exterior: piele artificiala
  • Model: C18-6619-2
  • Nasul: rundă
  • Model dominant: fără model
  • Închideți: un alt , aluneca pe
  • Înălțimea călcâiului / platformei: 2.0

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|