Sergio Leone Sergio Leone Pantofi piele intoarsa 1457 bordeaux multicolor roșu

Produs indisponibil ;(

Descoperă eleganța și clasa oferite de pantofii de damă Sergio Leone. 1457 într-o culoare unică de visiniu. Acești pantofi proiectați cu atenție sunt alegerea perfectă pentru fiecare femeie care dorește să-și pună în valoare stilul și încrederea în sine.

Pompele realizate din material de înaltă calitate asemănătoare pielii cu o structură de piele ecologică asigură nu numai un aspect atractiv, ci și confort la purtare datorită branțului din piele. Designul lor atemporal, cu un vârf rotund și un toc stiletto neexagerat, de nouă centimetri, le face o alegere perfectă atât pentru evenimentele oficiale, cât și pentru purtarea de zi cu zi.

Combinația unică de culoare visiniu cu un accent roșu face ca acești pantofi să se potrivească perfect într-o varietate de stiluri - de la rochii elegante la ținute casual. Datorită închiderii lor cu alunecare, sunt extrem de ușor de pus și de scos.

Cauți încălțăminte care emană stil șic și la modă? Pompele Sergio Leone sunt o propunere care va satisface cu siguranță așteptările dumneavoastră. Fiecare femeie, indiferent de vârstă, ar trebui să aibă în garderobă acest model unic, care îi va sublinia cu ușurință individualitatea și eleganța.

Nu întârzia! Investește într-un clasic care nu se va demoda niciodată - alege pantofii Sergio Leone și bucură-te de stilul lor unic pentru fiecare ocazie.

  • Înălțimea călcâiului / platformei: 9.0
  • Tipul călcâiului: Post
  • Material branț: Piele naturala
  • Caracteristici suplimentare: lipsa
  • Nasul: Rundă
  • Model dominant: fără model
  • Material exterior: Piele ecologică de capră
  • Culoare: culoare diferită , roșu
  • Închideți: aluneca pe , un alt
  • Colectie: KeeShoes
  • Model: 1457
  • Material unic: sintetic

Vă mulțumim că ați adăugat un comentariu.

|
|